کد خبر: 22611
زمان انتشار: دوشنبه 2 اسفند 1395 ساعت 21:02
رزمایش
گلشن: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس از برگزاری یک رزمایش بزرگ طی روزهای آینده در این شهرستان خبر داد؛ این رزمایش با حضور 6 گردان در هر سه بخش مرکزی، دستگردان و دیهوک شهرستان طبس برگزار می‌شود؛ روستای «فشاه» به‌عنوان محل اصلی برگزاری این رزمایش در شهر طبس تعیین شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن، سرهنگ رمضانعلی فرحبخش‌ثانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس امشب در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه طبس، از برگزاری یک رزمایش بزرگ طی روزهای آینده در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: رزمایش راهیان بیت‌المقدس روزهای پنج‌شنبه و جمعه 5 و 6 اسفند 1395 با شرکت 6 گردان در شهرهای طبس، عشق‌آباد و دیهوک شهرستان طبس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: رزمایش راهیان بیت‌المقدس در شهر طبس در محل روستای فشاه برگزار می‌شود که عملیات ضد هلی‌برن، امداد و نجات، دفاع از کوی و برزن، جنگ شهری، و پدافند غیرعامل از جمله مهمترین برنامه‌های این رزمایش است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج طبس بیان کرد: صبحگاه اقتدار با حضور جمعی از مسئولان، ساعت 9 صبح جمعه 5 اسفند در محل روستای فشاه طبس برگزار و پس از آن مرحله اصلی رزمایش آغاز می‌شود.

وی هدف از برگزاری این رزمایش را سازمان‌دهی نیروهای بسیجی، تقویت روحیه جهادی و ایثارگری بسیجیان، حفظ انسجام بسیجیان، ارتقای توان گردان‌ها، و نمایش قدرت و اقتدار بسیجیان معرفی و تصریح کرد: پیام این رزمایش برای دشمنان و معاندان، نمایش قدرت، اقتدار، صلابت و هوشیاری بسیجیان است.

انتهای خبر/

برچسب‌ها: 

نظر شما درباره‌ی این مطلب

گلشن در تلگرام
سفارش درج آگهی در گلشن