نمایش 1 - 10 از 176
عکس، دوربین عکاسی، عکاسی
گلشن: 40 عکس از 4 عکاس، قابی شده تا هنر خاک و شن‌های طبس در انهدام دشمن را به تصویر بکشد؛ این عکس‌ها که طی سال‌های اخیر از محل واقعه‌ی شکست آمریکا در صحرای طبس تهیه شده، به‌عنوان سندی زیبا و گویا، این فضا را تا حدودی برای شما قابل لمس می‌کند.
بارندگی در شهرستان طبس
گلشن: بارش باران طی چند روز اخیر بعضی نقاط شهرستان طبس را سیراب و آب را در پشت سدها و بندها به جریان انداخت.
راهپیمایی 13 آبان در طبس
از دریچه‌ی دوربین هادی یعقوبیان؛
گلشن: مردم استکبارستیز شهرستان طبس با حضور پرشور خود در راهپیمایی 13 آبان، با شعار همیشگی «مرگ بر آمریکا» انزجار از استکبار را فریاد زدند و حماسه‌ای دوباره آفریدند.
مدرسه، دانش آموز، کلاس، درس
گلشن: جمعی از نونهالان مهدالرضا و دانش‌آموزان دبستان شکوفه‌های رضوی طبس وابسته به آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع)، با تقدیم گل، هفته‌ی نیروی انتظامی را به حافظان امنیت این شهرستان تبریک گفتند.
درمان، پزشک، ویزیت
گلشن: تیم بسیج جامعه پزشکی شهرستان طبس با حضور در روستای محروم دهشور طبس به 70 بیمار خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه کرد؛ این یازدهمین تیم بسیج جامعه پزشکی است که از ابتدای امسال توسط بسیج سازندگی به مناطق محروم شهرستان طبس اعزام می‌شود.
یادواره شهدای عماران ولایت در خسروآباد طبس
گلشن: یادواره‌ی 30 شهید 6 روستای شهرستان طبس با عنوان «عماران ولایت»، در محل هیأت مذهبی ابوالفضلی(ع) روستای خسروآباد طبس برگزار شد.
ادای احترام به شهدا
از دریچه‌ی دوربین هادی یعقوبیان؛
گلشن: جمعی از نیروهای نظامی، انتظامی، بسیجیان و مسئولان طبس، به مناسبت هفته دفاع مقدس، مزار شهدای آرمیده در جوار آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) را غبارروبی و عطرافشانی کرده و نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.
سفر تولیت آستان قدس به طبس
از دریچه‌ی دوربین هادی یعقوبیان؛
گلشن: آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی و عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در جریان سفر به طبس، آستان مبارک حضرت حسین‌بن موسی‌الکاظم(ع) را زیارت کرد؛ وی در جمع طبسی‌ها و همچنین در نشست هم‌اندیشی در راستای توسعه‌ی خدمت‌رسانی به زائران نیز سخنرانی کرد.
رژه نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان شهرستان طبس
از دریچه‌ی دوربین هادی یعقوبیان؛
گلشن: رژه‌ی نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجیان طبس در نخستین روز از هفته‌ی دفاع مقدس، در محل میدان مرکزی این شهر برگزار شد.
زلزله سال 1357 طبس
گلشن: عکس‌هایی از زمین‌لرزه‌ی مخرب و هولناک شهریور 1357 طبس ثبت و جمع‌آوری شده است که برخی از این عکس‌ها به بهانه‌ی سالروز این واقعه، منتشر می‌شود.

صفحه‌ها